ALBO okna - dveře s.r.o. – dřevěná okna a dveře Brno

Vyberte si od nás dřevěné vchodové dveře nebo dřevěná okna

Zajišťování výroby a prodeje dřevěných oken a dveří.

  • Stejskalova 415/1
  • Brno - Židenice
  • 615 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Výroba a montáž dřevěných oken a dveří

Naše společnost z Oseku nad Bečvou se specializuje na výrobu a montáž dřevěných eurooken a vchodových, interiérových nebo garážových dveří. K výrobě oken používáme vícevrstvý lepený hranol. Moderní design našich oken se zaoblenými venkovními i vnitřními hranami je zárukou vysoké životnosti povrchové úpravy.

Poradíme vám, která dřevěná okna, popř. speciální dřevokarbonová či dřevohliníková okna odpovídají nejvyšším standardům kvality. Osazujeme okna v různých stavebních hloubkách s izolačními dvojskly či trojskly. Naše inteligentní solární dřevěné okno nejen skvěle izoluje, ale propouští až 63 procent slunečních paprsků.

Dřevokarbonové okno je novým typem okna asymetrické konstrukce s použitím modifikovaného termizovaného hranolu. Je napuštěný výhradně přírodními oleji, vosky a živicemi. Má výrazně lepší fyzikálně-mechanické vlastnosti a odolnost proti povětrnostním vlivům, plísním, houbám a hmyzu.

Speciálně připravujeme okna pro rekonstrukce historických objektů.

Dřevěné vchodové dveře, interiérové a garážové modely

Potřebujete kvalitní dřevěné vchodové dveře s optimálními tepelnými či akustickými izolačními vlastnostmi? Pořiďte si nejvhodnější z naší nabídky 170 typů dveří ve čtyřech modelových řadách. Typ a montáž vchodových dveří přizpůsobíme vašim požadavkům.

Na zakázku vyrobíme a osadíme interiérové dveře otočné, posuvné nebo celoskleněné. Mají různou variabilitu provedení za příznivou cenu.

Připravíme pro vás také jednoduchá a elegantní sekční garážová vrata pro jedno nebo dvě auta.

Zimní zahrada jako oáza klidu a relaxace

Technologie a konstrukce našich zimních zahrad je prověřená desítkami zahrad postavených u nás i v zahraničí. Zimní zahrada může stát u balkónu nebo terasy, popř. ji postavíme samostatně na vlastním základu.

Pro naše zákazníky připravujeme i akční nabídky ALBO a nabízíme jim zákaznickou kartu se slevami na naše služby. Samozřejmostí je rychlý a kvalitní servis.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce